Skateboard Choszczno

forum jest zrobione po to byście robili na nim wszystko co jest związane z deską

Ogłoszenie

forum powstało byście robili wszystko co związane z deską

#1 2010-06-19 11:15:23

 Metka

Mod (moderator)

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 7
Punktów :   
WWW

TRUCKI wszystko o ośkach

ELO

Ten temat został założony dla tego by nie pisać kolejnych tematów o trakach

W tym temacie pytajcie o wszystko co związane z trakami. Jeśli ktoś założy następny temat o trakach, zostanie nagrodzony banem na 2 dni.


Venture-Firma znana praktycznie wszystkim ludziom z kręgów deskorolkowych.Ich trucki są lekkie,co ułatwi nam robienie na przykład wysokiego ollie.Jeżeli decydujemy się na ich zakup musimy wiedzieć,że są to niskie trucki i nie da się ich mocno rozkręcić z powodu krótkiego kingpina.Więc jeżeli lubisz wysokie deski i mocno rozkręcone to daruj sobie te trucki,bo możesz się zawieść.

Independent-Chyba najbardziej znana firma robiąca trucki.Ich trucki są cięższe od innych,ale nadrabiają to wytrzymałością.Jeżeli szukasz wytrzymałych trucków i masz 200zł to śmiało bierz właśnie inependent.

Silver-Firma ma w swojej ofercie dwa rodzje trucków A-Class i S-Class.Nie wiem czym się różnią,ale czytałem na jakimś forum,że w A-Class często pękają kingpiny.Firma postawiła na lekkość i niski profil.Więc pewnie przyjemnie się na nich jeździ,sam mam w planie kupno pro Paul Rodriguez na nowy sezon.

Industrial-Firmowe trucki w bardzo przystępnej cenie.Są w sam raz na początek przygody z deską i kiedy nie mamy kasy na nic innego.

Thunder-Bardzo dobre trucki,ale jeżeli dużo grindujemy i skaczemy ze schodków to lepiej wziąć do nich podczas kupna komplet kingpinów,bo mogą się złamać po miesiącu.

Roman Empire-Te trucki są ciężkie,ale czego się spodziewać za 69zł.Jeżeli nie masz kasy lub nie chcesz przeznaczyć zbyt dużo na trucki to nie masz innego wyboru.Moim zdaniem lepiej dozbierać 30zł do industriali,które są lżejsze,ale to już indywidualna decyzja.

Speed Demons-Trucki w miare wytrzymałe,kingpin też jakoś się trzyma,a wagowo zaliczam je do średniej.Jak dla mnie dobre trucki i mogę je naprawdę polecić wszystkim,którzy szukają nowego podwozia.

Royal-Bardzo wytrzymałe trucki.Myślę,że wagowo podobne do independent.Jedyną ich wadą są krzywiące się gumki,które tzreba co jakiś czas wyprostować.Ogółem dużo osób na nich śmiga i mało kto narzeka.

Tensor-Trucki głownie do flipów z powodu wysokości.Jeżeli zbyt mocno je poluzujemy to kingpin może nam się zedrzeć.Zaletą natomiast jest nie łamiący się kingpin i slider ułatwiający wykonywanie nose i tailslide'a.Jeżeli jarasz się Rodney'em Mullen'em i lubisz jazdę na flacie,a od czasu do czasu jakiś slide to trucki w sam raz dla ciebei.

Pozdro

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.makro09.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl www.radio-klimat.pun.pl www.narutek.pun.pl